מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

אברהם דיין

אני מוצא לנכון לשוב ולהודות לבית הספר לתיירות (שלוחת תל אביב) על המסע הלימודי הארוך, המרתק, המסקרן שהוא היה עבורי חוויה לחיים.
אגב, בימים אלו אני שוקד על הכנת אלבום צילומי "לופה" שיתעד את המסע, הסיורים והאתרים הרבים בהם התקיימו הסיורים הלימודיים.

יש לציין כי הלימודים שהחלו לפני משבר הקורונה, התקיימו לאחר מכן בעיצומו של משבר הקורונה, עם הסגרים הנוקשים וההגבלות הקשות, אך למרות זאת בית הספר, בניהולך, מר פרנקל, הצליח לנווט אותנו לנמל היעד בהצלחה.

ניכר היה המאמץ הרב שהושקע: הרצאות זום מלוות במצגות מפורטות, כשבצדן בסרטים לימודים מושקעים מפי מיטב המומחים (גיאולוגיה, בוטניקה, היסטוריה, יהדות, שואה, ארכיאולוגיה, ועוד ועוד).

האתגר היה גדול, וכבר היו רגעים בהם הייתי בטוח שלא נגיע לקו הסיום, לאור כל המגבלות. למרות הכל התקיימו לבסוף כל הסיורים כמתוכנן. 

אני חייב לציין את פעולותך בני: הנוכחות בסיורים, הדרכות הדרך, העמידה בזמנים והנחלת ערך הדיוק בזמנים, האנרגיות שלך שאינן נגמרות, עידוד כל "המזדנבים מאחור", הרצאות הזום והמקום לשאלות, ההכוונה בכתיבת עבודות ההכנה והבדיקות החוזרות ונשנות שלך למאסות הניירת שהוגשה לעיונך.

הלימודים בבית הספר הקנו לי כלים שרבים מהם נבעו מאישיותך.
אני שמח וגאה שלמדתי בבית הספר לתיירות, והאמת היא, שאני גם ממליץ למקורבי לעשות כן. אלו לימודים שלדעתי כל ישראלי אוהב הארץ מן הראוי שיעבור ולו רק לצורך השכלתו הכללית.

שוב תודה, ולהתראות בשטח
אברהם דיין

אברהם דיין