מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה

מסעות ידע לדובאי במסגרת אקספו 2020

מסעות ידע אקספוברסיטה - EXPOVERSITY - סמינרים לסטודנטים באיחוד האמירויות בליווי אקדמי
 

מטרת הסמינרים: חשיפת הקהילה האקדמית בישראל למגוון תחומי עניין ברמה בינלאומית וחווית מסע מרחיב אופקים.

מסעות הידע של תכנית "אקספוברסיטה" בנויים כסמינרים לימודיים לסטודנטים באיחוד האמירויות בליווי אקדמי, בדגש על תערוכת אקספו דובאי העולמית. במהלך הסמינר הסטודנטים ייחשפו למיזמים המדעיים המתקדמים ביותר בעולם שיוצגו באקספו ולעולם הידע של איחוד האמירויות תוך חיבור לחזון של הסכמי אברהם (הסכמי הנורמליזציה בין ישראל ומדינות ערב). 

בין החוויות המוצעות: פגישות ייחודיות עם אנשי תוכן ומומחים מאיחוד האמירויות, ביקור מקצועי בתערוכת אקספו, טיול לאתרי תיירות מפורסמים כמו הבורג' ח'ליפה ומסגד השיח' זאיד, מפגש עם סטודנטים וחוקרים מקומיים, ביקור באוניברסיטה באבו דאבי, חוויה מדברית ועוד.

מועדי הסמינרים:
פברואר 2022 (חופשת סמסטר) קבוצה ראשונה- 13-17.2.2022 |  קבוצה שניה-  20-24.2.2022

עלות הסמינר*: 1,500 דולר
*עלות הסמינר תשתנה בהתאם להנחיות הקורונה במדינת היעד.
 

דובאי

אודות האקספו - האקספו הוא האירוע הבינלאומי הוותיק והחשוב ביותר בתחום הטכנולוגיה והחדשנות, אשר מתקיים אחת לחמש שנים. בתערוכת האקספו מציגות מדינות העולם את חוד החנית של החשיבה החדשנית שלהן ואת קידמת המדע והתעשייה במגוון תחומים, באופן שיכול לתרום לקהילה הבינלאומית.

האירוע שיתקיים השנה בדובאי מאוקטובר 2021 עד מרץ 2022 יכלול ביתנים של 192 מדינות. נושאי התערוכה השנה יתקיימו בסימן: חדשנות, קיימות ומוביליות. לראשונה, בהיסטוריה בת כמעט מאתיים שנים של קיום התערוכה העולמית, היא נערכת במזרח התיכון, במדינה שזה עתה פתחה את שעריה לישראל.

החשיבות של האקספו 2021, בשילוב הקרבה הגאוגרפית של איחוד האמירויות לישראל והעניין הרב של ישראלים בביקור במדינה, יוצרים פוטנציאל אדיר של תנועת מבקרים ומתעניינים. 

למי מיועדת התכנית - הקהילה האקדמית בישראל הכוללת: סטודנטים, חוקרים, אנשי הוראה ותלמידי מחקר לתארים מתקדמים המעוניינים להרחיב אופקים ולהתמקצע בסיור לימודי בזירה בינלאומית. הדגש בתכנית היא לסטודנטים בכל השלבים והרמות ומכל הארץ, לפי תחומי העניין הבאים: קיימות; אנרגיה וסביבה; חדשנות עסקית ויזמות; אדריכלות עיצוב והנדסה; מזרחנות ומדע המדינה; ועניין כללי.

לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו:

טלפון: 03-7777250 

דוא"ל: expoversity@issta.co.il

לנציג בית הספר לתיירות: 04-8240367

לפייסבוק של אקספוברסיטה מסעות ידע - לחצו כאן
לטופס הרשמה אונליין - לחצו כאן

לאחר מילוי טופס ההרשמה, נציג מטעמנו יצוא עמך קשר לתשלום מקדמה ומענה על שאלות במידה וישנן.

אודותינו

מנהלת אקספו דובאי - התערוכה הבינלאומית הגדולה בעולם

בית הספר לתיירות בישראל - המוסד הותיק והמנוסה בישראל ביותר ללימודי תיירות

איסתא ספורט - הנציגה הרשמית של של האקספו בישראל. גוף התיירות המוביל בקהילת הסטודנטים

ד"ר מורן זגה, פוסט-דוקטורנטית באוניברסיטת שיקגו. מחקרה עוסק בגבולות המזרח התיכון ובגאופוליטיקה של מדינות המפרץ. את עבודת המחקר שלה היא כתבה על גבולות איחוד האמירויות. מורן מרצה באוניברסיטת חיפה, מייעצת למשרדי ממשלה בנושא פיתוח קשרים עם איחוד האמירויות ולאחרונה מונתה לראש תחום מזרח תיכון ברשות המחקר של אוניברסיטת חיפה.

את הסיורים ילווה מומחה מקצועי בנושא המסלול, בנוסף למורה-דרך ישראל ומורה-דרך מקומי.