קורס ללימוד יסודות השפה הסינית

אנו שמחים להודיע כי אגודת מורי הדרך בשיתוף בית ספר לתיירות בישראל, חברו יחדיו להפעלת קורס ייחודי  ללימוד יסודות השפה והתרבות הסינית, המיועד למורי הדרך הפעילים המבקשים להשתלב בהדרכות לקבוצות של תיירים מסין הפוקדות את הארץ, שמספרם הולך וגובר באופן משמעותי. הרעיון של בניית מוצר איכותי ללימוד השפה הסינית הוצג בפני משרד התיירות התומך בו ברמה העקרונית. מבנה הקורס ללימוד יסודות השפה הסינית מתחשב בעבודת החניך כמורה דרך.

הקורס יארך מהרביעי לדצמבר 2016 ועד ספטמבר 2017, (על פי מועדי השנה ובהתאם לחגי ישראל, שבתות, חופשים). יוצע לתלמידים להשתלב בנסיעה לסין למשך בין ארבעה לחמישה שבועות באוגוסט 2017 לצורך הפנמת השפה, תרגול מעשי, המשך לימודים, שמיעה וחשיפה תרבותית.

  • ( הנסיעה והלימודים בסין אינם חובה ויתומחרו בנפרד )

לימודי סינית למורי דרך

  • בין הנושאים שילמדו בקורס – יסודות השפה, האות, המילה, הרכבת המשפט, הדגש יושם בתכנים המקושרים לעולם התוכן של מורה הדרך בישראל ועל כלי עבודה יישומיים, אתרי תיירות בהם מבקר התייר הסיני ועוד. החניך יפגוש את רזי התרבות של החברה בסין, יסודות המשפחה הסינית, אקטואליה של סין בת זמננו, חגים ומנהגים.  פרקים בנצרות, יהדות ואסלאם יועברו  וילמדו בשפה הסינית.המרצים  – סגל ההוראה מטעם בית הספר לתיירות בישראל של  אוניברסיטת חיפה.

הכרה אקדמית: חלק מהקורסים שילמדו במסגרת הקורס יוכרו בהמשך כנקודות זכות אקדמאיות, שיאפשרו לחניך העומד בדרישות הקבלה של האוניברסיטה, להמשיך את לימודיו באוניברסיטת חיפה לתואר ראשון.
הקורס יתנהל במתווה של מפגשים פרונטליים חד שבועיים בשעות הערב ובשילובם של  שיעורים מתוקשבים המאפשרים לחניך להמשיך בעבודתו הסדירה וכן ללמוד ולתרגל את השפה בצורה מעמיקה.

על הסטודנט להחזיק באמצעי אינטרנט, מחשב / סמרטפון / Ipad  בכדי לקחת חלק בקורס.

מבנה הקורס :  360 שעות אקדמיות הכוללות כ 90 שעות מתוקשבות.

הקורס יתנהל בימי ראשון בין השעות 18:30-21:00  תאריך פתיחה: 04.12.2016

במהלך חודש ינואר  2017 ייערך קמפוס של לימודים מתמשכים בין התאריכים מה : 01.01.2017  ועד ה 26.01.2017 לא כולל ימי שישי ושבת, בין השעות 09.00-17.00  .

מתוכננת נסיעה קבוצתית לסין להטמעת השפה במסגרת קורס קיץ בשיתוף ובחסות אוניברסיטה בסין, פרטים ועלויות ימסרו בהמשך. ההרשמה לנסיעה לסין תהיה  בנפרד.

עלות הקורס:

שכ"ל  8,400 ₪ לחברי אגודת מורי הדרך בישראל , (לקבלת ההטבה יש להציג כרטיס חבר אגודה) שובר תשלום יימסר לחניך  לאחר ההרשמה.

שכ"ל   8,800 ₪ – מחיר למי שאינו חבר באגודת מורי הדרך, שובר תשלום יימסר לחניך  לאחר ההרשמה.

דמי הרשמה , 300 ₪ (אין החזר על דמי ההרשמה).

מקום הקורס :  בכוונתנו לפתוח כיתה בשלוחות ביה"ס לתיירות בתל אביב ובקמפוס הנמל בחיפה, מיקום סופי יפורסם בהתאם להיענות ולהרשמה בפועל.

  • נוכחות במהלך ימי הלימוד הפרונטליים על פי כללי האוניברסיטה.
  • באתר סטודנטים של ביה"ס יוקם דף ייחודי לשיתוף חומרי לימוד וחומרי עזר.
  • בסיום הלימודים תוענק תעודה מטעם בית הספר לתיירות בישראל בשיתוף אגודת מורי הדרך בישראל.
  • פתיחת התכנית מותנת במספר הנרשמים.

 

* ביה"ס לתיירות מביא לידיעת הנרשמים כי יתכנו שינויים במערך התכנית, במועדי הלימודים ובמיקומם או בכל נושא אחר, הודעה על כל שינוי תימסר למשתתפים.

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם משרדי בית הספר לתיירות:

שלוחת תל אביב: 03-6055108                          שלוחת חיפה: 04-8240366

דוא"ל: tel-aviv@tayarut-school.co.il          דוא"ל: haifa@tayarut-school.co.il

קורסים נוספים

מועדי פתיחת קורסים